رده محصول
تماس با ما
جیانگسو Lopal فنی شرکت با مسئولیت محدود
Add:NO.6 خیابان Hengtong اقتصادی و فناوری منطقه توسعه، Qixia منطقه استان شهر نانجینگ، جیانگ سو
تلفن: + 86-025-85802178
فکس: + 86-025-85804898
تلفن همراه: + 86-13677379280
پست الکترونیکی:caoyuepeng@lopal.cn

روغن مصنوعی

توضیحات محصول این محصول 100٪ روغن موتور مصنوعی با فرمول پیشرفته جهانی پیشرفته است. با استفاده از تکنولوژی انحصاری ضد انفجار منحصر به فرد و با استفاده از روغن پایه با عملکرد بالا، مخلوط می شود. مهم نیست که چه چیزی از شرایط رانندگی، موقعیت یا سن، آن استثنایی است ......
چت کن

1 (001) .jpg


توضیحات محصول

این محصول 100٪ روغن موتور مصنوعی با فرمول پیشرفته جهانی پیشرفته است. با استفاده از تکنولوژی انحصاری ضد انفجار منحصر به فرد و با استفاده از روغن پایه با عملکرد بالا، مخلوط می شود. مهم نیست که چه چیزی از شرایط رانندگی، موقعیت یا سن، عملکرد فوق العاده ای دارد. حتی در شرایط سخت رانندگی، همچنین می تواند حفاظت عالی و سازگاری خوبی با روغن های معمولی و مصنوعی داشته باشد.


درجه محصول

SN
0W-30،0W-40،5W-30،5W-40

SM

10W-30،10W-40

بسته بندی

4L، 1L

4L


عملکرد محصول

1. حفاظت از موتور شما

این محصول حفاظتی ضد سایش برجسته را فراهم می کند. این یک فیلم مایع قوی است که سطوح فلزی را از هم جدا می کند، در حالی که افزودنی های ضد سایش قوی آن باعث کاهش مصرف در مناطق تماس فلز به فلز برای حداکثر عمر موتور می شود.


2. حداکثر کردن اقتصاد سوخت

این محصول برای به حداکثر رساندن بهره وری انرژی برای صرفه جویی در مصرف سوخت طراحی شده است. بر خلاف روغن های متداول، ساختار مولکولی یکنواخت آن به راحتی جریان می یابد و اصطکاک بین سطوح فلزی را کاهش می دهد. افزودنیهای ضد اصطکاک شامل بهبود بهره وری انرژی می شوند.


3.Extend فاصله زهکشی

این می تواند فواصل تخلیه را به مراتب فراتر از آنچه که برای روغن های معمولی توصیه می شود، گسترش دهد. فرمول ترکیبی منحصر به فرد آن و سیستم افزودنی طولانی تخلیه به طور ذاتی برای مقاومت در برابر اکسیداسیون و خنثی سازی اسیدها در طول دوره های طولانی پایدار است. این تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه و روغن زباله را کاهش می دهد.


4. پاک کردن پیستون ها را پاک کنید

ذخایر اضافی پیستون می تواند منجر به زلزله پیش راندن و ضربه زدن به موتور شود که منجر به از دست دادن قدرت، کاهش مصرف سوخت و در موارد شدید آسیب موتور می شود. افزودنی های اضافی سری امضا و به طور طبیعی مقاومت بالا به گرمای شدید باعث می شود پیستون ها برای حداکثر عملکرد موتور تمیز شود. سری امضا، مانع از سپرده پیستون 93 درصد بهتر از موارد مورد نیاز برای برآوردن آخرین استاندارد API است.


5.Excel در دمای شدید

سری امضاء مقاوم در برابر حرارت (گرما) تجزیه بهتر از روغن های معمولی و مصنوعی موتور. با افزودنی های مواد شوینده و پراکنده برای محافظت از رسوب های لجن و جلوگیری از تمیز کردن موتورها، به شدت غنی شده است. بر خلاف روغن های متداول، سری امضا حاوی هیچ موم نیست، مایع مایع در دمای صفر صفر برای شروع آسان تر، بهبود جریان روغن و کاهش سایش.


6. کاهش مصرف و انتشار نفت

نوسان (سوزش) هنگامی رخ می دهد که نفت داغ شود، باعث افزایش مصرف نفت و انتشار آن می شود. سری امضاء مقاومت در برابر نوسانات بهتر از روغن های دیگر، کمک به کاهش مصرف نفت و انتشار گازهای گلخانه ای.


کاربرد

روغن مصنوعی عالی است برای استفاده در انواع خودروهای سبک و سبک کامیون های سبک بنزینی. این توصیه برای تمام وسایل نقلیه داخلی و خارجی مورد نیاز هر یک از مشخصات عملکرد زیر است


Hot Tags: روغن مصنوعی، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، عمده فروشی، خرید، ارزان، نقل قول، لیست قیمت، نمونه رایگان
 • Newsletter
 • رده محصول
 • تماس با ما
  جیانگسو Lopal فنی شرکت با مسئولیت محدود
  Add:NO.6 خیابان Hengtong اقتصادی و فناوری منطقه توسعه، Qixia منطقه استان شهر نانجینگ، جیانگ سو
  تلفن: + 86-025-85802178
  فکس: + 86-025-85804898
  تلفن همراه: + 86-13677379280
  پست الکترونیکی:caoyuepeng@lopal.cn
 • QR Code
 • کپی رایت © جیانگ سو Lopal فنی شرکت با مسئولیت محدود تمام حقوق محفوظ است.